Meghívó Legjobb Önkormányzati Gyakorlatok program döntőjére, szakmai konferenciájára

2023. február 8-án kerül sor a Legjobb Önkormányzati Gyakorlatok programjának döntőjére, ahol a döntősök prezentálják jó gyakorlataikat, majd az esemény végén az Irányító Bizottság eredményt hirdet, és átadjuk a díjakat.

Tisztelt Hölgyem!
Tisztelt Uram!

Nagy tisztelettel hívjuk meg Önt és érdeklődő kollégáit a Legjobb Önkormányzati Gyakorlatok 2022-es évben meghirdetett prezentációs versenyére, szakmai konferenciájára. Ebben az évben a következő témákat hirdette meg az Irányító Bizottság, és a beérkező pályázatok közül 9–et értékeltek a szakértőkkel együtt a felhíváshoz megfelelő módon illeszkedőnek.

1. Bűnmegelőzési, közbiztonsági jó önkormányzati gyakorlatok
2. Önkormányzati innovációk
3. Társadalmi részvétel jó gyakorlatok

A helyszíni ellenőrzést követően 8 pályázattal 6 önkormányzat verseng az értékes díjakért:
Bűnmegelőzési, közbiztonsági jó önkormányzati gyakorlatok témakör:

1. helyezett díja:1.400.000 Ft
2. helyezett díja:1.000.000 Ft
3. helyezett díja: 600.000 Ft

A díjakat a Belügyminisztérium támogatása teszi lehetővé. A nyertes önkormányzatok a jó gyakorlatukkal kapcsolatos célokra használhatják a díjakkal járó támogatást.

Önkormányzati innovációk és Társadalmi részvétel jó gyakorlatok témakörök:

- részvételi lehetőség szakmai tanulmányúton,

- részvételi lehetőség a Budapest D-Care Lab innovációs programban,

- részvételi lehetőség „Változásmenedzsment az önkormányzatokban” tréningen
Budapesten a TÖOSZ-nál.

Különdíj: a STIHL Kft. felajánlása (tárgyjutalom), amely odaítéléséről szintén a Program Irányító Bizottsága dönt.

(A pályázatok és a Program részletesen megtalálható a TÖOSZ honlapján: www.legjobbonkormanyzatigyakorlatok.hu és www.toosz.hu)

A részvétel ingyenes, ám előzetes regisztrációhoz kötött, amelyet itt tehet meg, 2023. február 3-ig: https://forms.gle/stxEpUczYmxZbHXj7

A z esemény PROGRAMJA elérhető: ITT