Példaértékű önkormányzati gyakorlatok

A Legjobb Önkormányzati Gyakorlatok program 2018 novemberében megrendezett prezentációs döntőjén a döntőbe jutott települések képviselői foglalták össze és mutatták be prezentáció formájában megvalósított jó gyakorlatukat. A résztvevők mellett most Önök is megtekinthetik az elhangzott előadásokat.

"Aldebrőn a polgárőrség az élet része" - Aldebrő prezentációja:

"Polgárőr nap a fiatalokért – polgárőrök és ifjú polgárőrök a szünidőben" - Budapest XIII. kerületének prezentációja:

"Szociális segítő hálózat, mint a helyi társadalomfejlesztés sikeres eszköze" - Kiskunhalas prezentációja:

„Közös-ségi többszörös” – Az egri vár ereje a közösségben található – SZATECS létrejötte, mint a közösségfejlesztés eredménye – Eger prezentációja:

"Helyismereti tábor a püspökladányi Újtelepi Könyvtárponton" - Püspökladány prezentációja:

"Összefogás a lakosságért Lepsényben" - Lepsény prezentációja:

"Esélyt az állatoknak program – gyepmesteri telep létesítése" - Egyek prezentációja:

"Aprófalvak ifjú polgárőreinek mindennapjai" - Csabaszabadi prezentációja